Muhalif gazeteciden Bodrum isyanı! ‘Pardon da Bodrum sizin çocuk parkınız mı beyler?’

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP), Muğla’nın Bodrum ilçesinde 30 yaşındaki genç mimar Tamer Mandalinci’yi aday gösterdi. Bodrum Belediye Başkan Adayı olarak adaylık başvurusu olmayan bir ismin Bodrum’a atanması parti içinde tepkiyle karşılanmıştı. 

AHMET ARAS’A YAKIN OLDUĞU İDDİA EDİLDİ

Muğla Büyükşehir Büyükşehir Belediye Başkanlığı’na aday gösterilmesi yoğun tepkiye yol açan Ahmet Aras’ın, Bodrum’a da kendisine yakın olan Tamer Mandalinci isimli kişiyi aday yapmaya çalıştığı iddia edilmişti.

SEVİLAY YILMAN’IN BODRUM İSYANI

Tüm bunların ardından muhalif kimliğiyle tanınan Gazeteci Sevilay Yılman, sosyal medya hesabından ‘Bodrum’ isyanında bulundu.

‘CHP’nin adayı çok kötü bir aday. Biliyoruz ki Mehmet Kocadon ve Ahmet Aras kendilerinin sözünden çıkmayacak bu genç çocuğu aday gösterdiler’ diyen Yılman, “29 yaşında olan Tamer Mandalinci Bodrum için hiçbir şey yapamaz. Bodrum’u daha da geriye götürecek ama yapacak birşey yok! Mecburuz! Yine vereceğiz!” Yani bile/isteye Bodrum’u ateşe atıyor bu kafalar…” ifadelerini kullandı.

“Bodrum’da yine CHP kazanacak ama istemeden vereceğiz. Kesinlikle istemiyoruz ama mecburen vereceğiz” adlı videoyu alıntılayarak paylaşımda bulunan Yılman’ın açıklamalarını tamamı şu şekilde;

Dün Bodrum’daydım. CHP’nin kalesi ilçede birçok insan videodaki hanımefendinin söylediğine benzer şeyler söylüyor… 

“CHP’nin adayı çok kötü bir aday. Biliyoruz ki Mehmet Kocadon ve Ahmet Aras kendilerinin sözünden çıkmayacak bu genç çocuğu aday gösterdiler. 29 yaşında olan Tamer Mandalinci Bodrum için hiçbir şey yapamaz. Bodrum’u daha da geriye götürecek ama yapacak birşey yok! Mecburuz! Yine vereceğiz!” 

“İŞİN ACI TARAFI BU ŞEKİL KONUŞAN BU İNSANLARA GÖRE AK PARTİ’YE OY VERENLERİN TAMAMI KOYUN”

Yani bile/isteye Bodrum’u ateşe atıyor bu kafalar…İşin acı tarafı ise bu şekil konuşan bu insanlara göre AK Parti’ye oy verenlerin tamamı koyun! Peki onlar koyunsa…Güzelim Bodrum’un siyasi rant uğruna alenen peşkeş çekildiğini bile bile oy veren sizler ne oluyorsunuz bu durumda? (Bu arada Tamer Mandalinci kardeşimizin bir videosunu izledim Güleyim mi ağlayayım mı bilemedim…Güya mimar ama geçmişte işportacılık yaptığını çakma saat, parfüm, gözlük vs sattığını alenen itiraf ediyor. Zıplıyor çocuk gibi… Parkta oyun oynuyor… Çocukça espriler yapıyor filan…

Pardon da Bodrum sizin çocuk parkınız mı beyler? Dünyanın en muhteşem doğasına sahip bu güzelim ilçe size ne yaptı da karşılığını böyle veriyorsunuz? @eczozgurozel @alimahir @veliagbaba #bodrum #bodrumaihaneteHAYIR #koyunolmayınız

 

 

KAYNAK: HABER7

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x